Atlas Bebeğin Yenidoğan Çekimi’deyiz

9O6A0574sb

Atlas bebeğin fotoğraf çekimleri için annesi ile uzun zaman önce hem doğum hem yenidoğan çekimlerini yaparız diye plan yapmıştık ama hayat biz planlar yaparken bizim için başka şeyler düşünüyormuş. Atlas bebek 1 ay kadar erken doğdu ve ben o gün şehir dışındaydım :) Her ne kadar hemen yola çıksam da İstanbul’a geldiğimde Atlas gece doğacağı için annesi çekimi ertesi gün yapalım istedi. Daha sonra da sadece yenidoğan çekimi yapmaya karar verdik. Minik bebişlerimiz her zaman kendi istedikleri an dünyaya merhaba diyorlar :)

Yaklaşık 5 günlükken minik Atlas ile tanıştım ve çekimlerini gerçekleştirdim. Çekimlerde bize dünya tatlışı abisi Uras’ta katıldı. Ailesi ve minik Prens’imiz ile güneşli bir havada ev de çekime başladıktan kısa bir süre sonra bulutlar güneşi kapattı ve kelimenin tam anlamıyla göz gözü görmez oldu. Çakan şimşekler eşliğinde ışık koşulları bizi çok zorlasa da bebişimiz bana çok tatlı pozlar verdi. Çekimler bittiği anda birden güneş açması ise bize Atlas’tan sonra doğanın oynadığı minik bir oyundu :)

Minik Atlas’ımız büyüyüp çok yakışıklı bir bebek olurken ben de fırsat bulup Yenidoğan çekimlerini sizlerle paylaşmak istedim. Mutlu ve uzun bir ömür diliyorum Atlas bebeğe ve ailesine…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten − 3 =