Çiğdem & Aytaç

9O6A4105

Bu yaz farklı lokasyonlarda birbirinden güzel çekimler yaptım. Bunlardan biri de Çiğdem ile Aytaç’ın düğünleri öncesinde yaptığımız dış mekan çekimiydi. Çiğdem, çok sevdiğimim bir arkadaşımın kuzeni. Düğün tarihi yaklaşırken arkadaşım beni önermiş ve sayfama göz atmasını istemiş. Çiğdem’de fotoğraflarımı inceleyip nişanlısıyla beraber benimle çalışmaya karar vermişler. Önce telefonlaştık, sonrasında da detayları planlamak için buluşmaya karar verdik. Özellikle düğün çekimlerinde çiftleri tanımak, ne istediklerini daha iyi anlamak için mutlaka çekim öncesi tanışmayı öneriyorum.

Çiğdem düğün çekimlerinde aksesuarlar kullanabileceğimizi ama çoğunlukla benim önerilerime göre de çekimi şekillendirebileceğimizi söyledi. Düğünleri Tekirdağ’da Nikahları ise İstanbul’da olacaktı ve kısıtlı zamanları vardı. Biz de Nikah öncesi bir dış mekan çekimi yapmaya karar verdik. İlk düşündüğümüz yer Atatürk Arboretum’u veya Yıldız Parkı idi. Planlarımızı yaparken son anda yaşanacak talihsizliklerden henüz haberimiz yoktu tabiki. Çiğdem evde ufak bir kaza atlattı ve ayak parmağını kırdı. Haberi bana ilettiğinde ikimizde çok üzüldük ama düğüne biraz zaman vardı ve iyileşmesini ümit ediyorduk. Son dakika yaşanan bu talihsizliklerin de etkisiyle Yıldız Parkı gibi yokuş ve uzak mekanları listeden çıkarttık. Evlerine daha yakın bir güzergah olduğundan Florya Sosyal Tesilerinde çekimi yapmaya karar verdik. Tüm aksiliklere rağmen çekim günü Çiğdem ve Aytaç güler yüzlerini ve neşelerini hiç kaybetmediler bu sayede çok güzel ve bol kahkahalı bir çekim gerçekleştirdik.

Bu güzel çekime eşlik eden süpriz bir konumuğuz daha vardı BARNEY. Barney sahibinin barınaktan terkedilmiş köpekler arasından sahiplenerek güzel bir hayata başlayan çok ama çok tatlı bir köpek. Sahibi Sibel hanım ile o gün çekimler sırasında tesadüfen yanımızdan geçerlerken tanıştık ve Barney’nin de bize eşlik etmesi için izin istedik. Sibel hanımda sağolsun bizi kırmadı ve Barney’e komutlar vererek yanımızda oturmasını sağladı. Barney o kadar akıllıydı ki sahibi ne derse itirazsız yaptı ve bizi kendisine hayran bıraktı. Barınaklarda sahiplenilmeyi bekleyen o kadar çok güzel köpek ve kedi var ki. Hepsi de kendilerine bir şans tanıdığınız taktirde sizin en büyük dostunuz ve sevgi kaynağınız oluveriyorlar. O nedenle her zaman söylediğim bir cümleyi de yeri gelmişken paylaşmak istiyorum: Satın alma Sahiplen!

Bu güzel hikaye ile bu paylaşımın sonunda güzel çiftimize de bir ömür mutluluklar diliyorum. Neşeniz hayatınızdan hiç eksik olmasın :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 + 11 =